Akustik Polyester Keçe Paneller

Bir işyeri konsantrasyonu arttırmalı, aynı zamanda konforlu olmalıdrı. Sadece rahat olursak, kendimizi işimize tamamen adayabiliriz. Artık çok yönlü, bireysel ofis tasarımaları tercih edilmektedir. Dinlenme alanında, toplantı alanında, açık plan ofislerde ve fabrika binalarında hem işlevsel hem de çekici olan bileşenler talep edilmektedir. Alman Sandler AG tarafından üretilen nefes alabilen ve esnek nonwoven keçeler açık gözenekli yapısı ile boyutsal olarak kararlığı ile asma tavanlarda, bölmelerde veya duvar kaplamalarında gürültüyü etkili bir şekilde azaltır.

Bu ürünler sessiz bir çalışma ortamına katkıda bulunur ve özelleştirilmiş oda tasarımlarının oluşturulmasını sağlar. Sandler nonwoven akustik keçe panellerin kullanımı kolaydır, cilde zararlı değildir ve kokusuzdur. Ürün güvenliği, sağlık ve dayanıklılık için en yüksek gereksinimleri karşılayan neme, UV ışığına ve aleve karşı dayanıklıdırlar. Tek polimerli tekstiller olarak, geri dönüştürülebilir, böylece değerli kaynakları korurlar. Baskı veya kabartmalı tasarımlar, kalıplama veya laminasyon gibi yüzeyler, potansiyel tasarım özellikleri sunarken elyaf bütünlüğünü arttırır. Sandler nonwoven ile ürünleriniz işyerinde iyi bir atmosfer yaratacaktır.
Alman Sandler AG ( www.sandeler.de )tarafından üretilen Fibercomfort markalı Polyester PET paneller Cordia tarafından temsil edilmektedir.