HT Yağ ve Yapıştırıcılar

Cordia ses ve ısı yalıtımına faydası olan, ekipman çalışmasını kolaylaştıran çeşitli kimyasal ürünlerin satışını ve teknik desteğini gerçekleştirmektedir.

1- Interflon MicPOL teknolojili PTFE Kuru film oluşturan yağlayıcılar ve seramik yağlayıcılar, gresler, temizleyiciler, pas çözücüler, paslanma engelleyici kaplamalar

Interflon üreticilerin bakım ve enerji maliyetleri ile plansız duruşlarını azaltmakta yardımcı olmaktadır

Standart yağlayıcıların yeterli olamadığı, kirlenme veya nemden dolayı oluşan pas ve korozyonun giderilmesi, uzun süreli pas ve korozyona karşı korunmasında.

Zincirlerde, halatlarda, kızaklarda, hava ekipmanlarında, bağlantı elemanında, switchlerde, millerde, kamlarda, bantlarda, tezgah testerelerinde, yaylarda, tekerleklerde, aşınan parçalarda, civatalarda, musluklarda, valflerde, konveyörlerde ve daha birçok makine parçasının yağlanması için mükemmel bir seçimdir.

FIN 25 ise araçlarda motor yağlarına katıldığında %10 a kadar yakıt tasarufu sağlayan yağ katkısıdıdır. Araç motor gürültüsünü azaltır.

2- Kisling İsviçre li ergo markalı endüstriyel yapıştırıcı ve sıvı RTV contalar üretici olup,  başlıca ürünler grupları : Kimyasal cıvata ve rulman sabitleyicileri, Siyanoakrilat montaj yapıştırıcıları, özel aparatlı 370 C a dayanan RTV silikon yapıştırıcılar, çift komponentli anaerobics yapıştırıcılar, epoksi yapıştırıcılar

Kullanım yerleri :  Tüm otomotive ve sanayi endüstrisi

3- Yanmazlık Solüsyonu

Tekstil, ahşap , kağıt gibi yüzeylere basit el spreyleri ile sıkıldığında kuruma sonrası alev almayı engelleyen yanmazlık solüsyonlarıdır.