Gemi : Silent Running SR1000

Temp Coat Silent Running, deniz ortamındaki istenmeyen ses ve titreşimi ortadan kaldırmak için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı bir kaplamadır. Silent Running, gürültü enerjisini ve titreşimleri düşük dereceli bir ısıya dönüştürerek çalışır, bu daha sonra uygulanan yüzey boyunca dağılır. Silent Running Sahil Güvenlik onaylıdır.

Silent Running SR 1000 , sprey uygulamasıyla kolayca uygulanan, VOC uyumlu, su bazlı bir üründür. Bu ses sönümleme boyası, gövde içi, kirişler, motor yatakları, perdeler, tavanlar, kapaklar, motor kutuları, baş pervaneleri, HVAC üniteleri, kanal işleri, jeneratör kapakları ve mekanik muhafazalarda kullanılabilir. SR 1000, “kalıcı” bir kaplama olarak tasarlanmıştır ve tüm metal, cam elyafı ve ahşaba mükemmel yapışır. Sessiz Çalışmanın anahtarı, onu birden çok kat halinde minimum 40mil nihai uygulama kalınlığına (alt tabakanın kalınlığına bağlı olarak) kadar oluşturmaktır.

Sessiz Koşu  kabaca bir saat içinde kurur ve bu süre sonunda tekrar uygulayabilirsiniz. Su ile temizlemek hızlı ve kolaydır. Sessiz Koşu, kirli beyaz bir renge kadar kurur ve tüm kapalı alanları aydınlatır. Nispeten, Silent Running, standart köpük karolara göre daha kolaydır, uygulama için daha az zaman sağlar ve kalıcı bir kaplama olarak tasarlanmıştır.

Sessiz Çalışma  , yalnızca kimyasal özelliklerinden dolayı değil, aynı zamanda eğrilerden veya açılardan bağımsız olarak alt tabakaya tam yapışma nedeniyle geleneksel sönümleme yöntemlerinden daha etkilidir. Sessiz Koşu, suyu veya kimyasalları emmez ve deniz ortamındaki aşırı koşullara dayanır. Tipik olarak Sessiz Çalışma, geleneksel köpük ürünlerinin kabaca yarısı ve ağırlığının üçte biri kadardır.

Sessiz Çalışma  , -30F ila 250F arasındaki sıcaklıklara dayanabilir. Sessiz Çalışmanın tasarlandığı tipik uygulamalarda, alt tabaka kalınlığına göre önerilen minimum uygulama kalınlığıyla 6-8 dBa azalma (gürültünün kabaca% 60’ı) sağlıyoruz. Bu önemli bir azalmadır. Gürültünün ve titreşimin mürettebat üzerindeki etkileri önemli ölçüde azaltılacak, çalışma ortamı genel olarak iyileştirilecek ve geminin ömrü uzatılacaktır.

 

SR 1000               : 19 litrelik plastic kovalarda Her kova 5 gallon ( 18.7 lite )