Bitum Sprey 500ml

Bitüm Sprey 

Ürün ismi : Air Bitum ( Bitumenous Sealing Spray )  500 ml

Üretici : Holz Technic İtalya

Ürün Açıklaması : Sprey ambalajda sıvı bitum membran mastik

AIR BITUM, uyguladığınız her türlü malzemeyi su geçirmez, sızdırmaz hale getirir, örter ve korur ve yarım litre (500 ml) formatı yaklaşık 4 m2 (40 ft2) alanı kaplayabilir. Her türlü destek ve şekil üzerinde etkilidir; çatılar, oluklar, borular ve çok daha fazlasındaki çit direklerini ve çatlakları yalıtmak için idealdir.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

AİR BİTÜM-SPREY, özellikle çatı bölgesindeki bağlantıların sızdırmazlığı ve küçük onarımlar için uygundur. Metal ve çatı kaplama keçesi arasındaki geçiş alanları için idealdir.

  • Ek alet gerektirmeyen hassas püskürtme
  • Farklı yüzeylerde esnek bir şekilde kullanılabilir, örn. B. metaller, mineral yüzeyler, çatı kaplama keçesi ve ahşap
  • Çabuk kuruyan ve damlamayan
  • Tuza ve suya dayanıklı
  • Titreşim Sesi Emici 

Püskürtülebilir bitümün kullanımı özellikle kolaydır: sallayın, kapağı çıkarın, bastırın, tamam!

İçerik: 500 ml

Renk : Siyah

Kuruma Süresi ( 23 °C / 50% RH)  : 1-4 saat

Kullanım Sıcaklığı : +5 / +35 °C

Depolama Sıcaklığı  : +10 / +30 °C

Üretim Yeri : İtalya

 

 

Belirtilen veriler, uygulanan ürünün kalınlığına ve özel kurulum koşullarına bağlı olarak değişebilir: sıcaklık, nem, havalandırma, alt tabakanın emiciliği.

Ürün orijinal ambalajında ​​kuru ve kapalı bir yerde dik konumda saklandığında 24 ay stabil kalır. Ambalajın üzerindeki son kullanma tarihini kontrol edin.

Güvenlik Bilgileri ve Depolama:

Uyarılar : Havalandırma olmayan alanlarda kullanmayınız. Buharları/aerosolleri solumayın. Göz ve cilt ile temasından kaçının. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. İçeriği/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atın. Güvenlik bilgi formundaki bilgileri takip edin. Basınçlı kap: Güneş ışığından koruyun ve 50 °C’yi aşan sıcaklıklara maruz bırakmayın. Kullandıktan sonra bile delmeyin ya da yakmayın