Hakkımızda

CORDIA Yalıtım İnşaat, Tekstil Danışmanlık ve Aracılık Hizmetleri

 Cordia Tekstil, Yalıtım,  Kimyasalar, Emlak konusunda ürün danışmanlığı, aracılık ve mümessilik hizmeti vermektedir.
Her bölüm kendi alanlarında konularına hakim 3 kardeş ( İsmet ÖZTÜRK, Ecevit ÖZTÜRK, Nahide ( Öztürk ) Yıldız ) tarafından yönetilmektedir. Tüm çalıştığımız alanlarda
 Yurtiçi ve yurtdışı temsilciliklerimizle  müşterilerimizin ihtiyaçlarını en ekonomik şekilde karşılamaktayız. İthalat ve İhracat operasyonlarını yönetmekte, gümrükleme ve lojistik danışmanlarımızla bütünsel danışmanlık ve çözüm sunmaktayız.
Böylece satmak istediğiniz veya almak istediğiniz ürünlerde iş yükünüzü ve maliyetlerinizi düşürülmektedir.

Doğrudan satış yaptığımız ürünler ve proforma bazında doğrudan yurtdışından ithal edilen ürün grublarımız mevcuttur.

FAALİYET ALANLARIMIZ

  • İPLİK : Kumaş üreticileri için Pamuk, Polyester, Lycra gibi bir çok iplik tipinin temini ve aracılık hizmeti
    Yaklaşık 17 yıldır sektörde tecrübesi bulunan İEcevit ÖZTÜRK tarafından yönetilen  hizmetlerimiz  Hindistan, Mısıt, Pakistan gibi ülkelerin yüksek kaliteli iipliklerin Türkiye pazarında üretici ile doğru şartlarda buluşması için hizmet vermektedir.
  • EMLAK  : Bodrum Ylalıkavak bölgesinde satılık ve kiralık ev, yazlık, otel, arsa, tarla gibi gayrimenkul konularında hizmet veren NY Emlak, gayrımenkul danışmanı Nahide YILDIZ. Bölgede ayrıca inşaat plan proje etüd ve tadilat hizmetleri Sayın Mimar Zeki YILDIZ tarafından yönetilmektedir.
  •  YALITIM ve KİMYASALLAR:  Yaklaşık 25 yıldır sektörde tecrübesi olan Kimya Mühendisi İsmet ÖZTÜRK tarafından yönetilmektedir.
  • SATINALMA HİZMETİ ,İHRACAT ve İTHALAT :  Belirtilen ürünler ve bir çok üründe ihracat ve ithalat işlemleri yapmakta, firmaların mal alım ve satımlarında gümrükleme ve nakliye detayları operasyonel çözümler üreterek, satınalama ve ihracat departmanı hizmetlerini dışardan ekonomik olarak sağlıyoruz.TEMSİLCİLİK YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLERİN MENŞEİLERİ

Cordia olarak ürün gruplarına bağlı olarak Almanya, İsviçre, Hollanda, Rusya, Hindistan gibi birçok ülkeden ürün temini konusunda çalışmaktayız.