Madencilik

Cordia yeraltı madenciliği için katı güvenlik gereksinimlerini karşılamayı amaçlayan özel bir yalıtım ürünleri hattı geliştirmektedir.

Cordia Çıkarılabilir İzolasyon Battaniyeleri

Cordia, yeraltı madenciliğinin başlıca endişe alanlarına hitap eder:

  • Sıcak motor yüzeylerinde yanma tehlikesi!
  • Operatör kapalı maden tünellerinde yanıyor.
  • Yalıtımın içine yağ sızması, potansiyel yangın tehlikesi oluşturur.
  • Yeraltı madenciliğinin zor aşınma koşulları.

Artırılmış Yangın Güvenliği: Ürünlerimiz paslanmaz çelik folyo iç astar içerir. Bu astar, yalıtım matını kaplar, yağ sızıntısı veya hortum patlamasından gelen yağın yalıtım mat malzemesine ulaşmasını önler.

Takviyeli Dış Yüzey:  dış astarı güçlendirilmiş paslanmaz çelik folyo ve ağ ile değiştirir. Bu ekstra bir sağlamlık ölçümü sağlar ve battaniyenin yeraltı madenciliğinin yıpranmasına ve yırtılmasına dayanmasına izin verir.

Yalıtım ara katmanı : Tipik motor ve egzoz yalıtımı, birbiri üzerine binmek üzere üretilen bir dizi battaniye bölümden oluşur. Her ne kadar bu örtüşmeler birbirine tam oturacak şekilde tasarlanmış olsa da, hidrolik hortum patlamasından elde edilen yağın battaniyeler arasına girebilmesi ve sıcak motor yüzeyleriyle temas edebilmesi olasılığı vardır. Cordia ürünleri, bu yanıcı yağlara karşı bir bariyer görevi görür ve ek bir yangın güvenliği önlemi sağlar.