Maske – Tek Kullanımlık

Lastikli, tam ultrasonik maskelerimiz SAĞLIK BAKANLIĞI onaylı ve steril ortamlarda üretilmektedir. Maskelerimiz kullanıcı için mümkün olan en iyi filtre performansına sahiptir.

Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda ürettiğimiz, özel lastikler sayesinde solunum yollarınızı tamamen kapatacak şekilde yüzünüzde sabit durur, kullanıcının kulak arkasını kesinlikle tahriş etmez.

Maskelerimizin esnek ve yumuşak yapısı ise yüze tam uyum sağlamaktadır.

Tek kullanımlık olarak tasarlanan Maskelerimiz;

· Cildi tahriş etmeyen özelliktedir,

· Kokusuzdur,

· Fiberglass içermez,

· Latex ve diğer alerjik maddeleri kesinlikle içermemektedir.

Tek Kullanımlık Maskelerimiz özel tasarlanmış, kutu kapağı ilk kullanıcıya özel stiker ile yapıştırılmış, 50 şerli adetler halinde hazırlanmaktadır.

Ürün teknik bilgisi :

Maskeler, mikroorganizmaların, vücut sıvılarının ve partikül materyalin başkalarına aktarılmasını önlemek için personel tarafından giyilmek üzere tasarlanmıştır. Lateks
içermez. Yüz maskeleri, özellikle salgın veya pandemik durumlarda enfeksiyonların yayılma riskini azaltmak için yalnızca hastalar ve diğer kişiler için kullanılmalıdır. Yüz
maskeleri, bir ameliyathanede veya benzer gereksinimleri olan diğer tıbbi ortamlarda sağlık uzmanları tarafından kullanılmak üzere tasarlanmamıştır.