Akustik PET Elyaf Paneller

Cordia, Polyester Akustik Keçe Üreticisi Alman Sandler AG ( www.sandler.de)  resmi temsilcisi, danışmanlık ve aracılık firmasıdır.

Sandler AG Almanya teknik keçe üreticisi olup , Akustik uygulamalar için geliştirdiği polyester keçeler ile tüm Avrupa pazarında öncü bir firmadır.

Sandler Akustik Keçe Panelleri diğer ürünlerden ayıran özellikler

1- MDF ahşap plakalar gibi Sandler Polyester Akustik Keçeler Sert ve 207 cm x 307 cm ölçülü Plakalar halindedir.

Bundan dolayı istediğiniz MDF / Ahşap  plaka işlerken hayal edeceğiizden daha fazlasını  kolayca  modelleyebilirsiniz.

2- 4 ana kalınlıklarda üretilmekte ve stok bulundurulmaktadır.

Kalın ürün gamında rakipsizdir. Ve istenilen yoğunlukta projeye özel ürün üretilebilmektedir.

3- 4 ana kalınlıklık bir çok proje ve uygulama için harika çözümler üretmeye yeterlidir. Akustik polyester keçeler mükemmel Ses Yutum özelliklerine sahiptir.

10 mm  kalınlıktaki ürünün yoğunluğu  2800 gr/m2

15 mm  kalınlıktaki ürünün yoğunluğu  1000 gr/m2

25 mm  kalınlıktaki ürünün yoğunluğu  4000 gr/m2

40 mm  kalınlıktaki ürünün yoğunluğu  4000 gr/m2

4- Çok kullanışlı 5 ana renk grubuna sahiptir. Siyah, Beyaz, Antrasit, Açık Gri ve Koyu Gri

5- Dijital baskı Sandler Polyester Akustik Polyester Keçelerden Beyaz Renkli olanlara kolayca yapılabilir ve kişiye özel çözümler üretebilirsiniz.

6- Sandler Akustik Polyester Keçeler ısı ile formlanabilir ve farklı şekiller hazırlanabilir.

7- Sandler ürünleri OEKO TEX 100 sertifikalıdır.

8- Sandler keçeleri çevreci ürünlerdir. Sandler ürünlerinin kalitesi Dünya’nın önde gelen firmaları tarafından çocuk bezlerinden, otomotibil sektörüne güvenle kullanılan ürünlerdir.

9- Bs2d0 yanmazlık sınıfına sahiptir.

10- Ürünler Almanya’da üretilmekte ve tüm sertifikasyonlara sahip olduğundan güvenle tüm yurtiçi ve yurt dışı projelerinde kullanılabilir.

Ortamdaki çınlama , uğultu ve yankılanmayı almak için üretilmiş ve preslenerek sert panel haline getirilmiş plaka halindeki akustik düzenleme amaçlı polyester keçelerdir.

Çalışma zamanı aynı zamanda yaşam zamanıdır. Bu nedenle, bir işyerinin konsantrasyonu arttırması, aynı zamanda konforu yayması gerekir. Sadece rahat olursak kendimizi tamamen işimize adayabiliriz. Çok yönlü, bireysel ofis tasarımı sözcüdür. Dinlenme alanında, toplantı alanında, açık ofislerde ve fabrika binalarında hem işlevsel hem de çekici olan bileşenler talep edilmektedir. Cordia olarak nonwovenlar kumaşlarımızda kullanılan aynı elyaflardan yapılmış ve yine de klasik bir tekstil ürününden çok daha fazlasını sunan bu kombinasyonu sunmaktadır.  Nefes alabilen ve esnek nonwovenlar, ofis sandalyelerinde yüksek bir koltuk konforu sunarken, açık gözenekli yapısıyla boyutsal olarak sağlam dokusuz yüzeyler asma tavanlardaki, bölme duvarlarındaki veya tekstil duvar kaplamalarındaki gürültüyü etkili bir şekilde azaltır.

Bu ürünler sessiz bir çalışma ortamına katkıda bulunur ve özel oda tasarımları oluşturulmasını sağlar. Sandler nonwoven kullanımı kolay, cilde naziktir ve kokusuzdur. Ürün güvenliği, sağlığı ve dayanıklılığı için en yüksek gereksinimleri karşılayan neme, UV ışığına ve aleve karşı dayanıklıdırlar. Tek polimer tekstiller olarak geri dönüştürülebilirler, böylece değerli kaynakları korurlar. Baskı veya kabartmalı tasarımlar, kalıplama veya laminasyon gibi bitimler, potansiyel tasarım özellikleri sunarken lif bütünlüğünü artırır. Cordia nonwoven ile ürünleriniz işyerinde iyi bir atmosfer yaratacaktır.

 

 

Ürün Toleransları                      : Panel Genişliği ± 2cm
Panel Boyu ± 5cm
Ağırlık ± 10%
Kalınlık ± 10%