Melt Blown Non Woven

Meltblown NonWoven (dokunmamış) kumaş

Meltblown kumaş, Almanya’da üretilmektedir.  Cordia firmanın Türkiye Acentasıdır.

 

Bunun için gerekli olan granül Almanya ve diğer AB ülkelerinden temin edilmektedir. Nihai ürün ve üretim tesisleri, “Almanya’da Üretildi” en yüksek kaliteyi sağlamak için düzenli olarak test edilir.

Talep üzerine maksimum 1600 mm’ye kadar gramaj ve boyutlarla ilgili bireysel gereksinimler mümkündür.

Kullanım Alanları  :

Solunum Koruma ( Cerrahi ) Maskeleri 

FFP2 koruma sınıfında solunum koruma maskeleri ve IIR tipi tıbbi yüz maskelerinde kendi üretimi için halihazırda  meltblown keçeye güveniyor. Bu, oldukça etkili bir filtre performansını (FFP 1-3, tıbbi maskeler) ve düşük gramajlı hoş bir kullanım konforunu garanti eder.

Saf meltblown katman veya SM olarak mevcuttur (istek üzerine spunbond nonwoven ile laminat).

Su Filtrelerinde :

Su için filtre dokunmamış kumaşlar, uygulamaya bağlı olarak belirli gereksinimleri karşılamalıdır. Akış hızı, gözenek boyutu ve ayırma derecesi gibi çeşitli parametreler gerektiğinde burada ayarlanabilir.

Saf meltblown yapağı ve isteğe bağlı olarak farklı yapağı malzemeleriyle laminat olarak mevcuttur.

Elektrik Süpürge Torbaları :

Elektrikli süpürge torbası olarak kullanılacak eriyik üflemeli yün, tozu ve kiri etkili bir şekilde emmeli, ancak en küçük parçacıkları bile güvenilir bir şekilde tutmak ve alerjenik maddeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde depolamak için ince gözeneklere sahip olmalıdır. Elektrikli süpürge torbaları için farklı malzeme kombinasyonları sunuyoruz.

Saf meltblown yapağı ve isteğe bağlı olarak farklı yapağı malzemeleriyle laminat olarak mevcuttur.

Kaset Filtreler :

Kaset (Kabin )  filtreleri için başlangıç ​​malzemesi olarak meltblown yapağı tedarik ediyoruz. Bundan, kabin filtreleri çeşitli filtre sınıflarında yapılabilir, böylece daha az partikül, duman veya patojen içeri girebilir.

Saf meltblown polar olarak mevcuttur.

Yağ Emici :

Yüksek derecede emilim nedeniyle yağları ve yağlı sıvıları emmek için ideal olan meltblown yapağı sunuyoruz. Yüksek kalite ve sıkı kontroller sayesinde atölyelerde, şantiyelerde veya bir kaza durumunda kullanıldığında yüzde 100 güvenilirliği garanti ediyoruz.

Saf eritilerek şişirilmiş bir yapağı olarak mevcuttur ve isteğe bağlı olarak bir file çorap içinde paketlenmiştir.

Temizlik Bezleri :

Özel bileşimi nedeniyle, temizleme bezi olarak kullanım için eritilerek şişirilmiş yapağı, kütlesiyle ölçüldüğünde, çok sayıda yağ ve yağlı sıvıyı emebilir. Solventlere ve aşınmaya karşı sağlam ve dirençli kalır.

Saf meltblown yapağı ve isteğe bağlı olarak farklı yapağı malzemeleriyle laminat olarak mevcuttur.