Bitüm Sprey -Titreşim Emici

Bitüm Sprey

AIR BITUM, uyguladığınız her türlü malzemeyi su geçirmez, sızdırmaz hale getirir, örter ve korur ve yarım litre (500 ml) formatı yaklaşık 4 m2 (40 ft2) alanı kaplayabilir.

Asfalt karışımlarına dayalı, yalıtkan, yüksek yapılı bir bitüm bileşiği. Siyah renkte. Kuruduktan sonra suya, deniz suyuna, atık suya vb. karşı mükemmel yüzey yalıtımı sağlayan esnek ve yumuşak bir tabaka oluşturur.

Şasiyi küçük taş ve çakıl darbelerine ve su çözümlerinin kullanımından kaynaklanan korozyona karşı korur. buzlanma ve kış mevsiminde sırlı donların önlenmesi.

Araç hareket halindeyken ses seviyesini azaltır. BİTÜM SPREY ahşap aksamları suya karşı korur.

Ahşap tekne gövdelerinin su altı kısımlarına, çit direklerinin yer altı kısımlarına uygulanabilir.

Metal yapıların, temellerin ve yer altı beton boruların çevresel etkilere karşı yalıtımına yardımcı olur.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

AİR BİTÜM-SPREY, özellikle çatı bölgesindeki bağlantıların sızdırmazlığı ve küçük onarımlar için uygundur. Metal ve çatı kaplama keçesi arasındaki geçiş alanları için idealdir.

Ek alet gerektirmeyen hassas püskürtme
Farklı yüzeylerde esnek bir şekilde kullanılabilir, örn. B. metaller, mineral yüzeyler, çatı kaplama keçesi ve ahşap
Çabuk kuruyan ve damlamayan
Tuza ve suya dayanıklı
Titreşim Sesi Emici
Püskürtülebilir bitümün kullanımı özellikle kolaydır: sallayın, kapağı çıkarın, bastırın, tamam!

İçerik: 500 ml

Renk : Siyah

Kuruma Süresi ( 23 °C / 50% RH) : 1-4 saat

Kullanım Sıcaklığı : +5 / +35 °C

Depolama Sıcaklığı : +10 / +30 °C

Üretim Yeri : İtalya

Belirtilen veriler, uygulanan ürünün kalınlığına ve özel kurulum koşullarına bağlı olarak değişebilir: sıcaklık, nem, havalandırma, alt tabakanın emiciliği.

Ürün orijinal ambalajında ​​kuru ve kapalı bir yerde dik konumda saklandığında 24 ay stabil kalır. Ambalajın üzerindeki son kullanma tarihini kontrol edin.

Güvenlik Bilgileri ve Depolama:

Uyarılar : Havalandırma olmayan alanlarda kullanmayınız. Buharları/aerosolleri solumayın. Göz ve cilt ile temasından kaçının. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. İçeriği/kabı yerel yönetmeliklere uygun olarak atın. Güvenlik bilgi formundaki bilgileri takip edin. Basınçlı kap: Güneş ışığından koruyun ve 50 °C’yi aşan sıcaklıklara maruz bırakmayın. Kullandıktan sonra bile delmeyin ya da yakmayın