Kisling Tehlikesiz Sınıfta Yapıştırıcıdır !

Tehlike işaretsiz yapıştırıcılar ve sızdırmazlık ürünl

Yapıştırıcı ve sızdırmazlık maddesi kullanımı kişinin sağlığı için risksiz değildir. Reaktif yapıştırıcılar ve sızdırmazlık maddeleri, cilt tahrişine ve alerjik cilt reaksiyonlarına neden olabilecek maddeler içerir. Bu nedenle, kullanımları iş güvenliği alanında özel önlemler gerektirir. Tüm ülkelerde, işverenlerin iş güvenliği ile ilgili ulusal yasalara uymaları gerekmektedir. Avrupa 89/391 / EEC düzenlemesi, 6. maddede bu görevlere atıfta bulunmaktadır.

20 yıl önce Kisling, yeni ürün geliştirmelerini sağlık dostu yapıştırıcılara yönlendirmek için stratejik karar aldı. Bu geliştirme stratejisini uygulayarak Kisling, “beyaz” güvenlik veri sayfalarıyla kapsamlı bir yapıştırıcı ürün yelpazesi taşımasında lider konuma gelmiştir. Bu ürünlerde tehlike piktogramı yoktur.


UZUN SÜRE KURULAN YAPIŞTIRICILAR VE ZORLU İŞLER İÇİN MEKANİKLER
Sürdürülebilir ürünlere olan bağlılığımızdan hareket eden Kisling
, işletmenizde de işlevsellik, sağlığın korunması ve iş güvenliği arasında sağlam bir dengeye önemli ölçüde katkıda bulunuyor . Tehlike piktogramlarından muaf tutulan kisling yapıştırıcıları, 20 yıldır dünyanın dört bir yanındaki müşterilerle başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. “Beyaz” güvenlik veri sayfalarına sahip 20’den fazla yapıştırıcı, en yüksek endüstriyel kalite ve performans standartlarına uygundur.
“Beyaz” güvenlik bilgi formuna sahip yapıştırıcıları kullanmak için iyi nedenler

  • İşyerinde artan sağlık ve güvenlik
  • Cilt tahrişlerini ve alerjilerini en aza indirme
  • Hastalık izniyle işçilerin olaylarında azalma
  • Daha az çevresel etki alanı
  • Çok çeşitli uygulamalar için geniş ürün yelpazesi
  • Zorlu uygulamalar için uygun çözümler

Tüm tehlikesiz yapıştırıcılar ve dolgu macunları Kisling sürdürülebilirlik etiketini taşımaktadır. Bu etiket, satın almadan üretime ve üretime kadar, ürünün kullanım ömrünün tüm aşamalarında en yüksek kalite, performans ve sürdürülebilirliği temsil eder.