Lube TF MicPol PTFE Kuru Film Yağlayıcı, Gresler

Çok maksatlı, tutunma özelliği yüksek kuru film yağlayıcı

Interflon Lube TF (aerosol, 1 kg, bidon ambalajlar)

Çok maksatlı, MicPol®’le güçlendirilmiş kuru film yağlayıcı. İç veya dış ortamlarda, makinelerin, halatların ve zincirlerin yağlanması, bakımı için tasarlanmıştır. Sert, uzun süre yüzeye tutunan, dayanıklı bir film tabakası oluşturur. Ortamda uzun süre kalıcı olarak suya ve görece sürtünem ve aşınmaya karşı direnç sağlar.

Su ve nemi uzaklaştırır, temizler, birikintileri parçalar ve ulaşılması en güç yerlere dek ulaşabilir. Pas ve donma kaynaklı sıkışmaları çözer, pas ve korozif diğer kirlerin oluşmasını engeller.

Hareketli parçalar üstünde iz bırakmayan, mukavim bir kuru film tabakası oluşturarak görece sürtünem ve aşınmayı engeller. Yüksek basınca dayanır, suyla akıp gitmez, adhezyon yaratmaz, kir, toz vb aşındırıcıların yüzeyde tutunmasına engel olur.

Uygulama alanları

Standart yağlayıcıların yeterli olamadığı, kirlenme veya nemden dolayı oluşan pas ve korozyonun giderilmesi, uzun süreli pas ve korozyona karşı korunmasında.

Zincirlerde, halatlarda, kızaklarda, hava ekipmanlarında, bağlantı elemanında, switchlerde, millerde, kamlarda, bantlarda, tezgah testerelerinde, yaylarda, tekerleklerde, aşınan parçalarda, civatalarda, musluklarda, valflerde, konveyörlerde ve daha birçok makine parçasının yağlanması için mükemmel bir seçimdir.

18 kg/mm²’yi geçen basınçlarda Interflon Lube EP tavsiye edilir.

Özellikler ve Sağladığı Avantajları:

  • Aşınmaya karşı uzun süreli mükemmel koruma
  • Pas ve korozyonu engeller
  • Su veya benzeri kirleticilerle beraber akıp gitmeye karşı dirençlidir
  • Mükemmel kuru yağlayıcı özelliği
  • Ortamdan kaybolup gitmez, iz ve leke bırakmaz
  • Elektrik uygulamalarında ve bir çok alanda nemi uzaklaştırır