Ahşap Çıtalı Akustik Keçeler

Ahşap Çıtalı Akustik Keçe Tavan ve Duvar Panelleri

Ahşap paneller, her türlü iç mekanın ses kalitesini ve zarif hissini iyileştirir. Bu paneller, montaj kolaylığı sayesinde hem duvarlarda hem de tavanlarda kullanılabilir ve bu, renk yelpazesi ile birleştiğinde çok sayıda olanak yaratır.

Hepimiz gürültülü bir ortamda bulunduk, değil mi? Ses etrafta zıplar ve can sıkıcı olabilir, ancak bununla da kalmaz, strese, dikkatin dağılmasına ve hatta baş ağrısına neden olabilir. Bu, kendi evlerimizde bile olabilir.

Akustikfelt panellerin kullanımı ile ses kalitesini iyileştirebilir ve her iç mekanda şık ve zarif bir his yaratabilirsiniz.  Bu ürün, duvar veya tavan kaplamaları gibi birden fazla uygulama için kullanılabilir ve basitliği ve kurulum kolaylığı nedeniyle, alanınızı kısa sürede dönüştürebilirsiniz.

Ahşap panellerimizin zararlı kimyasallar içermediğinden emin olabilirsiniz. Sağlığınız ve esenliğiniz, çevre kadar bizim için de çok önemlidir, bu nedenle yüksek kaliteli, sürdürülebilir ürünler tedarik ediyoruz.

Ahşap akustik panelin standart boyutu 2400 mm x 600 mm x 21 mm’dir. Bununla birlikte, panellerin kesilmesi kolaydır, bu nedenle duvar 2400 mm’den daha yüksek veya daha kısaysa, gerekli alanı kaplamak için paneller basitçe kesilebilir.

Ürünün tabanı, plastik geri dönüşüm prosesinden elde edilen 9 mm kalınlığında siyah veya antrasit polyester malzemeden oluşmaktadır. Malzeme, Global Geri Dönüşüm Standartları gerekliliklerine göre sertifikalandırılmıştır, sağlığa zararlı maddeler (örn. formaldehit, pentaklorofenol) içermez ve yangına dayanıklılık sınıfı B-s1, d0’a uygundur.

Dekoratif ahşap çıtalar, kaplama ile bitirilmiş 12 mm kalınlığında MDF / Plywood şeritlerden oluşur. Bu çıtalar 2400 mm x 27 mm genişliğindedir ve B-s1, d0 yangına dayanıklılık sınıfına karşılık gelir. Her çıta yaklaşık. 713 mm aralıklı

Panelin standart boyutu 2400x600x21 mm’dir (1.44m2). Paneller, kurulumu yalnızca hızlı değil, aynı zamanda basit hale getiren vidalar kullanılarak kolayca kurulur.

 

Panel boyutlarında maksimum ofset/hata 1 mm içinde mümkündür.

  • Lata Cinsi : MDF / Plywood
  • Lata Kalınlığı : 18 mm

  • Akustik Keçe Kalınlığı : 9 mm veya 12 mm
  • Akustik Keçe Ağırlığı : min 1000 gr/m2
  • Akustik Keçe Ses Yutum Değeri
   NRC ( duvar veya tavana 0 mesafe) : 0,40
   NRC ( duvar veya tavana 20 cm  mesafe) : 0,70
  • Akustik Keçe Menşeii : Almanya
 Panel Ölçüsü : En 600 mm, Boy 2400 mm