Ağaç Kesiciler

Ormancılık endüstrisinde kullanılan Timberjack, Blount, John Deere ve Riseley Equipment tarafından üretilen ağaç kesiciler için yalıtım battaniyeler tedarik ediyoruz.

Sıcak motor egzozları, kuru yapraklar, dallar, tohumlar, talaş ve diğer bitki maddelerinin tutuşma noktasından oldukça yüksek bir yüzey sıcaklığına sahiptir.

Cordia çıkarılabilir yalıtım örtülerinin takılması, motor egzoz manifoldları, dirsekleri, boruları ve susturucusundaki temas sıcaklığını güvenli bir temas yüzeyine indirerek kendiliğinden yangınlara karşı koruma sağlar.

Susturucular ve motor parçaları etrafında kuru sebze maddesi salmastralarının invaziv özellikleri nedeniyle, egzozun hiçbir bölümünü açık bırakmamak gerekir.

Egzozun tüm parçalarını, birbirine batırılmış battaniyelerin gerekli olduğu bağlantıların üzerinde koruyucu bantlar veya kanatlarla tamamen kaplayacak şekilde tasarlanmış maksimum koruma yalıtım battaniyeleri için. Bazı durumlarda, boşlukları doldurmak için Yüksek Sıcaklık Silikonu, Yangın Durdurucu Kalafatlama ve Fiberglas bant kullanılması gerekebilir.

Susturucu montaj braketlerinde kesilmeleri önlemek için braketler / montaj kelepçeleri battaniyenin üzerine monte edilmelidir. Bu, standart palet demetleyicide değişiklik yapılmasını gerektirebilir.

Tipik yüzey sıcaklıkları:
Dizel egzoz 700ºF-900ºF [370ºC-480ºC]
Yalıtım battaniyesi 175ºF-220ºF [80-100ºC] ‘dir.
(Sebze Maddesi yaklaşık 150ºC’de tutuşur)

Çıkarılabilir yalıtım örtüleri, motor bakımının egzoz parçalarına erişim gerektirdiği durumlarda kolayca çıkarılabilir ve tekrar kullanılabilir.